facebook twitter Google Plus
Analar Ve Anneler 3. Bölüm 3. Fragmanı 5 Kasım
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Analar Ve Anneler 3. Bölüm 3. Fragmanı özeti: Atv'nin yeni dizisi Analar ve Anneler'in 3. bölümü ile 5 kasım 2015 perşembe günü akşamı saat 20:00'da sizlerle.. Zeliha Neriman'ın söylediği yalan sonrası her şeyi geride bırakıp ülkeden kaçacakken annelik iç güdüsüyle son anda bu karardan geri döner. Tahsin'in yardımıyla Zeliha bebeğini aramaya başlayacaktır. Kader ise olanlardan habersiz Neriman'ın kucağına verdiği bebeğe gün geçtikçe daha çok bağlanmaktadır.
Kader Neriman'ın evinde bulduğu fotoğraflar ile kafasında soru işaretleri uyanmaya başlar ve Neriman'a bebeği gerçekten bilerek ve isteyerek mi bıraktılar diye sorular sormaya başlayınca Neriman'da çok soru soruyorsun diyerek konuyu kapattırır.

Analar ve Anneler dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Analar ve Anneler 3. Bölüm 3. Fragmanı 5 kasım fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Analar ve Anneler dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Analar Ve Anneler 3. Bölüm 3. Fragmanı Yorumları (0)
Analar Ve Anneler 3. Bölüm 3. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Analar Ve Anneler 3. Bölüm 3. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Analar ve Anneler 3. bölüm , Analar ve Anneler 3. bölüm fragmanı izle, Analar ve Anneler yeni bölüm fragmanı, Analar ve Anneler konusu, Analar ve Anneler oyuncuları, Analar ve Anneler ne zaman, Analar ve Anneler dizi müzikleri, anneler ve analar son bölüm, Analar ve Anneler 3. bölüm özeti, Analar Ve Anneler 3. Bölüm 3. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Analar Ve Anneler 3. Bölüm 3. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Analar Ve Anneler 3. Bölüm 3. Fragmanı hangi kanalda, Analar Ve Anneler 3. Bölüm 3. Fragmanı saat kaçta, Analar Ve Anneler 3. Bölüm 3. Fragmanı neler olacak, Analar Ve Anneler 3. Bölüm 3. Fragmanı özeti