Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Analar ve Anneler Fragman

<< 3 4 5 6 7Analar Ve Anneler 9. Bölüm Fragmanı

Yorum Yaz (10 Yorum) Reklamlar
 
Reklamlar
Tür: Komedi
Yönetmen: Mehmet Ada Öztekin
Senaryo: -
Kanal ve Yayın Günü: Atv - Perşembe - 20:00
Analar ve Anneler Oyuncuları: Sinem Kobal, Okan Yalabık, Hazar Ergüçlü, Metin Akdülger, Nazan Kesal, Ahmet Tansu Taşanlar, Binnur KAYA
Okan Yalabık Okan Yalabık (Ayhan)
Hazar Ergüçlü Hazar Ergüçlü (Kader)
Metin Akdülger Metin Akdülger (Tahsin)
Sinem Kobal Sinem Kobal (Zeliha)
Nazan Kesal Nazan Kesal (Muazzez)
Ulaş Tuna Astepe Ulaş Tuna Astepe (Mustafa)
Binnur Kaya Binnur Kaya (Neriman)
Analar ve Anneler Konusu: Analar ve Anneler dizisinin Yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin’in yaptığı dizide Okan Yalabık kötü karakterli bir polisi canlandıracak.
Analar ve Anneler dizisinin konusu ise şöyle; birbirlerinden çok farklı hayat yaşarlarken aynı hastanede doğum yapmalarının ardından aynı bebek için verecekleri mücadeleyi konu almaktadır.
Sinem Kobal, dizide üniversite öğrencisi aynı zamanda da evli bir genç kadın olan Zeliha'yı canlandırmaktadır. Üniversiteden yakın arkadaşı olan Tahsin'e ise Metin Akdülger can vermektedir. Hazar Ergüçlü ise bir köyde yaşayan annesi ve babası çocukken ölmüş Kader karakterini canlandırmaktadır.Dizide Kader karakterine ise genç oyuncu Ulaş Tuna Astepe, Mustafa karakteriyle eşlik etmektedir.
Yorum Yap

Analar ve Anneler dizisine 10 Yorum Yapıldı
  1. Isimsiz: Bitirmeyin ne olur
  2. İsimsiz: Çok beğenerek izlediğim bir dizi keşke final olmasa
  3. dr: Dizi cok guzel bitmesin
  4. Zeynep: Çok güzel bir diz olmuş ama ben bitmesini istemiyorum çok güzel gerçekten final yapmayın lütfen
  5. İsimsiz: Güzel hemde cooook ama mustafa ne olacak
  6. məlahət: Çox gözəl oyuncular oynayır bu dizidə, musiqisi də gpzəl, ssenerisi də. Heç bitməsin bu dizi.
  7. İsimsiz: Super diz de güzel diz
  8. Seher kuleyi: Super dizi
  9. Müjgan: Analar ve anneler süper bir dizi,oyuncularda süper,inşallah kösem e yenik düşmezde devam eder.
  10. mira: fragman guzelmis.iyi bir filme benziyor.oyuncular cok iyi

Analar ve Anneler Dizisi Özet

Analar ve Anneler 9. Bölüm Konusu ve Özeti
17 aralık 2015 Atv saat: 20:00
Murat hastalanır ve hastaneye kaldırılır. Zeliha bir an olsun Murat'ın başından ayrılmaz anne şevkatiyle iyileşmesini bekler. Kader kendi çocuğu gibi sahiplendiği Murat'ı hastanede bulmuştur fakat Zeliha ile karşılaşır. Zeliha gerçekleri o an öğrenir.
Analar ve Anneler 8. Bölüm Konusu ve Özeti
10 aralık 2015 Atv saat: 20:00
Aradan yıllar geçmiş Zeliha hapisten çıkmıştır. Zeliha ve Tahsin birbirlerine kavuşmuşlardır fakat önlerinde koca bir engel vardır. Tahsin'in gerçek kimliği ortaya çıkmıştır. Zeliha'nın aşık olduğu adam aslında Kerim Tınar ismiyle zengin bir iş adam olarak tanınmaktadır ve dahada kötüsü Sevgi isminde bir kadınla evlidir.
Analar ve Anneler 7. Bölüm Konusu ve Özeti
3 aralık 2015 Atv saat: 20:00
Zeliha aradan geçen 5 sene sonra cezaevinden çıkmıştır. Zeliha artık daha korkusuz ve güçlüdür. Cezaevinden dışarı adımını atar atmaz Neriman'ın evine gider. Zeliha'yı karşısında gören Neriman vicdanıyla başbaşadır. Yıllar önce Kader Murat bebeği kendi elleriyle Zeliha'ya teslim etmek istemişti fakat şimdi her şey değişti. Aradan geçen zamanda Kader'i hayata bağlayan Murat bebek olmuştu ve asla artık evladından ayrılmayı göze alamayacaktır. Tahsin ise çok farklı bir kimlikle Zeliha'nın karşısına çıkar.
Analar ve Anneler 6. Bölüm Konusu ve Özeti
26 kasım 2015 Atv saat: 20:00
Zeliha doğumdan sonra yaşadığını bile bilmediği yavrusuyla karşılaşmıştır. Kader her şeyin farkına varıp küçük bebek Murat'ı Zeliha'ya götürmüştür. Fakat Neriman'ın yeni oyunları Zeliha'nın şişlenmesine sebep olur. Kader, Murat'ı da alıp hızla oradan uzaklaşır.
Analar ve Anneler 4. Bölüm Konusu ve Özeti
12 kasım 2015 Atv saat: 20:00
Zeliha ve Tahsin Murat bebeği arayışa geçmiş ve bir umut olarak son durak Neriman'a da sormuşlardır. Kader Neriman'ın oynadığı oyunun farkına varmış ve doğru olanı yaparak Zeliha'ya vermek ister. Kader Murat bebeği Zeliha'ya verecek mi? yoksa Neriman engel mi olacak.
Analar ve Anneler 3. Bölüm Konusu ve Özeti
5 kasım 2015 Atv saat: 20:00
Kader'in kucağında bebeğini gören Zeliha artık her şeyin farkında ve çocuğunun o kadının elinde olduğunu Tahsin'in getirdiği haber ile anladı. Artık her yerde Kader'i arar oldu.
Zeliha'nın elinden bebeğini alan Neriman, bebeği Kader'e teslim edip Murat bebeği büyütmesini ister. Kader gerçekleri bilmeden bebeği kendi çocuğu gibi sahiplenir. Neriman'ın söylediği yalanla yıkılan Zeliha bebeğini arayışa geçer. Zeliha bebeğinin ölmediğini annelik iç güdüsü ile yurt dışına kaçmaktan vazgeçip bebeğinin peşine düşer. Zeliha'ya yardım eden Tahsin bebeğini bulmadan en yakın dostu sırdaşı olacaktır. Kader masum bebeğe sevgisini sonuna kadar vermekte öz annesi gibi ilgilenmektedir.
Analar ve Anneler 2. Bölüm Konusu ve Özeti
29 Ekim 2015 Atv saat: 20:00
Bebeği ölen Kader'e hastanede çalışan hemşire tarafından sevmediği Zeliha'nın bebeğini ölü gösterip kendi evladı diye kucağına verir ve gidecek bir yeri olmayan Kader'i evine alır böylelikle torunu da gözünün önünde olacaktır. Zeliha ise kucağına aldığı bebeğinin öldüğüne asla inanmaz.